Ko dāvināt sievietei 8. martā?

Ko dāvināt 8. martā? Kā izvēlēties dāvanu sievietei 8. martā?“Kā izvēlēties” vīru kolektīvu nodarbina jautājums, ko dāvināt dāmām 8. martā un vai vispār kaut kas ir jādāvina. Lai gūtu iedvesmu, vērsāmies pie 7 dāmām ar jautājumu –

Ko Tu gribētu saņemt 8. martā no vīrieša/–iem?

Agnese, strādā bankā

Man patīk 8. marts un tas, ka vairums vīru šai dienā soļo pa ielām ar ziediem – tāda skaista vīrišķu solidaritāte. Vīrieši ar ziediem mūs sapurina kā reklāmas ar saukļiem – “Tu esi tā vērta!”

Ir sakāmvārds, ja 8. martā sieviete tiek iepriecināta ar ziediem, tad pavasaris daudz ātrāk ienāk tās garderobē. Tātad ir lielas izredzes, ka jau 11. martā dāma izies šaurākā svārciņu kārtā, hehe. Tāpēc ziedi 8. martā ir must have. Ja esi alternatīvs, derēs arī 7. vai 9.marts.

ko dāvināt 8. martā? attēls ar grilluVai vēl ko vajag? Domāju, ka retā iebilstu, ja tiktu pagatavotas brokastis vai uzcepts kūciņš. Kādu no garlaicīgajiem sievu seansiem kino arī derēs un, protams, laba grāmata arī 8. martā ir laba grāmata. Šķiet, ar klasiku arī grūti nošaut greizi, iespējams, tāpēc to sauc par klasiku. Bet datuma esence ir sajust, ka vīrietis par savu dāmu ir domājis, pūlējies, tāpēc vislabākā dāvana arī būs tava centība.

Līga, zinātnes entuziaste

Sieviešu diena. Protams, ka tulpes, hiacentes un baltās rozes ir jauki. Bet nav vairs 1981. gada 8.marts, kurā kaimiņš Anatolijs mājās pārradās ar pudeli Belij aist un neļķi, pēc kā no rīta viņa sieva Oļa ar zilu aci gāja uz bodi pēc aliņiem. Labprātāk saņemtu ko praktisku kā ēdienu, ruma pudeli, prezervatīvus vai tapešu līmi. Kaut ko, kas noderētu gan man, gan dāvinātājam. Patiesībā jau vienalga, bet vislabāk, ja ir gan mīļi, gan noderīgi. Blašķīte Hektora ar sārtu lenti, kilograms reņģu un siltas zeķes varētu izpildīt to triku.

Patrīcija, medicīnas studente

dāvana 8. martā - vīns un sveču gaismaHmm, paskatos kalendārā – 8. marts ir otrdiena. Lekcijas līdz pulksten astoņiem vakarā. Vismaz šajā vakara stundā orkāns ir pierimis un dāmas ar to sarkano rozi rokās no Laimas pulksteņa jau ar vienu kāju ir nemākulīgajos vīriešu masāžu, pavārprasmju (būtībā vakariņās ir rafaello paciņa, kas jau veikalā neizpirkta un apputējusi stāv kopš pagājušajiem svētkiem) un rožu ziedlapiņu vannu eksperimentos. Bet es?

Labāk par to, ko es nevēlētos saņemt. Tikai nejautā, kā man gāja, un nestāsti, kā tev. Jautājumus, dienas izklāstus, pārmetumus, ierosinājumus, izvēles variantus starp “skatāmies Leonardo Di Kaprio vai Tarantino”, “ceptus pelmeņus vai vārītus”.

Es gribu, lai man pienes tēju (vai glāzi dzirkstošā vīna), atnes lielo pakistānas kebabu un gludina drēbes. Vai mazgā traukus. Vai vēro mani, kā es līdz vēlai stundai mācos. Salabo datoru un “uzliek” to visu, ko sauc par “ārprāc, tev vajag “uzlikt” šo savā telefonā”. Sakārto manu darba vietu. Un klusē. Palīdz man, nevis uzdāvina grieztos ziedus, kuriem reizēm jāapmaina ūdens. Labi, man reizēm garšo arī tas rafaello, kurus izmisušie nopērk tikai martā un februārī.

Emīlija, feministe

ko dāvināt 8. martā? pavadīt laiku kopāSalauztas sarkanas tulpes komplektā ar dvingojošu, knapi nostaigāt varošu veci. Un, protams, pavēli, ka tagad (9os no rīta) jādzer atlikušais atšālējušais pusšampis, kas vecim stroikas strādnieka uniformas iekškabatā saglabājies. Un daudz mīlestības.

Luīze, tēlniece
Vienmēr priecājos par dāvanām, mazām un lielām. Bet es nedomāju, ka vīriešiem obligāti kaut kas jādāvina sievietēm 8.martā. Tā principā ir sieviešu pašapziņas diena, kurā mēs varam atkal atcerēties drosmīgās sievietes, kas cīnijās par mūsu tiesībām.

Dace, pilna laika māmiņa

Es gribētu, lai 8. martā mani pārsteidz ar īsu, bet patīkamu izraušanos no ikdienas rutīnas. Protams, visas dāvanas no mīļotā vīrieša ir īpašas, taču šajos svētkos priecātos par SPA vai restorāna apmeklējumu.

Sandra, vecmāmiņa

Kopš 8. martā netiek atzīmēta māmiņas diena, šo datumu ignorēju, iespējams, ka mani pat aizvainotu sarkana tulpe no kolēģa. Tāpēc šajā dienā uzmanības apliecinājumi varētu būt pat bīstami.

Laima, dzīvo Viļņā

ziedi - dāvana 8. martāNoteikti, ziedus! Vīrieši sievietēm dāvina ziedus arvien retāk, bet tas ir ļoti skaists žests. Man patīk pārsteigumi, tās var būt pat ļoti ikdienišķas, taču jaukas lietas, piemēram, kafijas pasniegšana, ēst pagatavošana vai ielūgums vakariņās (jo īpaši šogad, kad 8.marts ir darba diena). Īsumā, vēlos, lai vīrieši mūs lutina šai dienā (būtībā jau katrā dienā, bet tā kā tas ne vienmēr notiek, tad vismaz 8. martā).


P.S.

Dāmu intereses, gan sarežģītas, gan vienkāršas, tomēr caurvij vēlme pēc sirsnības un uzmanības. Paldies visām drosminiecēm par atklātām un patiesām atbildēm!

Dalies ar savu pieredzi komentāru sadaļā!