Kā izvēlēties kuponu portālu?

Kuponu portāli - masāža ir viens no biežāk izplatītākajiem kuponu piedāvājumiem

Tu noteikti būsi dzirdējis vai iepircies kādā no vietējiem kolektīvās iepirkšanās portāliem, kas tautā tiek saukti par kuponu portāliem. Kuponu portāli visi kā viens izceļ iespaidīgo atlaidi, pērkot kuponu. Latvijā šo portālu ir salīdzinoši daudz un kopējais aktuālo piedāvājumu daudzums ir teju 7000 (pēc gudriem.lv aktīvo kuponu skaita).

Apvaicājos draugiem par viņu pieredzi ar kuponu portāliem un sapratu, ka pārsvarā gadījumu viņi ir apmierināti ar ietaupījumu un saņemto pakalpojumu/preci. Protams, bija daži neveiksmīgi iepirkšanās gadījumi, kurus ņemt vērā, izvēloties noteiktu kuponu portālu vai piedāvājumu.

3 lietas, kurām pievērst uzmanību, kad iepērcies kuponu portālos

1. Kvalitāte

Kuponu portāli - ēdiensVai produkta kvalitāte kupona akcijas laikā ir tāda pati kā ikdienā? Pats esmu piedzīvojis, kā kebabnīcā pie kases stāv rinda ar kuponu īpašniekiem un ēdināšanas iestādes kapacitāte nepieaug. Ja darbinieks virtuvē nepievērš vērību rindai un turpina kārtīgi gatavot ēdienu, tad problēmām nevajadzētu būt. Savukārt, ja tas rada stresu un gribas ātrāk apkalpot, tad kvalitāte var būt zemāka nekā parastā dienā.

Otrs visizplatītākais scenārijs, kad piedāvājums un cena ir laba, bet uzņēmuma nosaukums ir nezināms. Esmu vairākas reizes pasūtījis suši kuponu portālos no nepazīstamiem uzņēmumiem un lielākoties pieredze ir bijusi laba. Pievērs uzmanību pārdoto kuponu skaitam un tam, vai šim uzņēmumam ir bijuši piedāvājumi arī iepriekš. Atkārtotie piedāvājumi visdrīzāk liecinās par augstāku uzticamības pakāpi. Kuponu portāliem ir būtiski, lai klients ir apmierināts ar saņemto pakalpojumu.
Kā pārbaudīt: atsauksmes; iepriekšējie kuponu piedāvājumi.

2. Patiesā cena

Kuponu portāli palīdz ietaupīt - vai tiešām?Vai standarta cena akcijas laikā nav uzskrūvēta? Vairums piedāvājumu ir  reālistiski un izdevīgi. Tomēr tu vari apmeklēt uzņēmuma vai produkta mājaslapu un salīdzināt cenas Ja šādas informācijas nav, tad nākamais solis ir izpētīt produkta konkurentu piedāvātās cenas. Tas noteikti palīdzēs pieņemt prātīgāku lēmumu.
Kā pārbaudīt: mājas lapa un standarta cena; konkurenta cena.

3. Ir uz vietas?

Produkta pieejamība un piegādes laiks var sagādāt tev neērtības. Ja produktu esi iekārojis, bet informācija ir neskaidra, tad der aizrakstīt e-pastu un saņemt rakstisku apstiprinājumu par piegādes laiku. Savukārt, ja iegādājies pakalpojumu (manikīrs, spa, viesnīca u.c.), kur iepriekš veicama rezervācija, tad pirms kupona iegādes precizē pakalpojuma pieejamību noteiktajā datumā! Piemēram, piezvani uz viesnīcu un pajautā, vai izvēlētajā datumā ir pieejami brīvi numuriņi!
Kā pārbaudīt: e-pasts vai zvans uzņēmumam

Kuponu portāli Latvijā – saraksts:

Apkopoju sarakstu ar šobrīd aktuālajiem kuponu portāliem Latvijā un tajos piedāvātās produktu/pakalpojumu kategorijas. Sarakstā nav iekļauti kuponu agregātori (jeb salīdzinātāji – gudriem, refresh), kā arī kuponu portāli, kas piedāvā tikai vienu produktu kategoriju (tikai preces, tikai ceļojumi).

1. Charms
Kuponu kategorijas: Ceļojumi, Izklaide un atpūta, bērniem, preces, sports, gardēžiem, skaistums, pakalpojumi, veselība, 18+

2. Kopā lētāk
Kuponu kategorijas: Skaistums, Bezmaksas, Auto, Izklaide, Ēdiens, Veselība, Ceļojumi, Apģērbi

3. Pērkam kopā
Kuponu kategorijas: Atpūta un izklaide, gardēžiem, Bērniem, Apģērbi un aksesuāri, Preces, Skaistumam, Radīts Latvijā, Sports un Veselība, Dāvanas, Ceļojumi, Mājai, Kursi

4. Simplify
Kuponu kategorijas: Dāvanas, Mājai un Birojam, Atpūta un tūrisms, Restorāni, Automašīnas, Veselība un skaistums, Kursi

5. SuperAkcijas
Kategorijas nav norādītas

6. Zizu
Kuponu kategorijas: Ēdieni, Skaistums, Veselība, Izklaide, Preces, Auto, Tūrisms, Viesnīca, Dāvanas.

*Saraksts atjaunots 19.07.2017.

Sarakstu papildināšu ar jauniem kolektīvās iepirkšanās portāliem, kā arī pievienošu papildus kritērijus, lai jau pirms lapas apmeklēšanas vari atrast sev piemērotāko portālu. Vai tev ir idejas/ieteikumi, ko ir vērts pieminēt šajā rakstā? Pievieno komentāru sadaļā!

Varbūt vari ieteikt vēl kādu kuponu portālu? Iesaki komentāru sadaļā!